Aukso invest

Mes superkame brangiuosius metalus

Auksą, sidabrą, platiną. Tai gali būti tiek juvelyriniai dirbiniai, tiek juvelyrinių dirbinių (papuošalų) laužas, dantų auksas, įvairūs lydiniai, viela ir kita produkcija iš tauriųjų metalų.

Tad jei turite namie užsilikusių nenešiojamų ar nenaudojamų brangiųjų metalų, mielai kviečiame tai parduoti mums arba iš turimo juvelyrinio laužo pasigaminti visiškai naują, originalų papuošalą!

Brangiųjų metalų supirkimo kaina:

Brangiųjų metalų kaina yra nustatoma, pagal parduodamo metalo prabą. Prabą galite patikrinti ir patys, tai lengviausiai padaryti galima ant žiedų, nes vidinėje žiedo pusėje gamintojai įspaudžia gaminio specifikaciją.

Svarbu žinoti, kad aukso kaina keičiasi kiekvieną dieną, kaip ir biržoje valiutų vertė ar akcijos.

Dėl tikslios kainos, susisiekite su mumis!

Kur tai galite padaryti ir kaip?

Atradus nereikalingą ar nenaudojamą auksą, jį galite atvežti į mūsų saloną. Mes esame įsikūrę Ozo g. 25, prekybos centre „Akropolis“, Vilniuje.

Jeigu turite klausimų, paskambinkite arba parašykite! Ir mes būtinai suteiksime Jums konsultaciją.

Atsiskaitymas

Atsiskaitymas vyksta tiek bankiniu pavedimu, tiek grynaisiais (esant galimybei). Esant poreikiui – pinigus gausite tą pačią dieną.

Tauriųjų metalų supirkimo specifikacija:

Labai paprasta nustatyti brangiųjų metalų vertę. Kuo aukštesnė praba – tuo vertingesnis yra gaminys. Lietuvoje visiems gaminiams galiojanti praba:

–          Auksas: 375, 585, 750, 916, 999.

–          Sidabras: 800, 830, 925, 999

–          Platina: 800, 850, 950.

Mes esame 100 % patikimi

Auksą vertina geriausi savo srities specialistai. Mes pasveriame auksą itin tiksliomis svarstyklėmis ir kruopščiai įvertiname aukso kokybę, tad garantuojame Jums aukso supirkimo tikslumą ir 100 % patikimumą.

Aukso invest