Aukso invest

Graviravimas

Graviravimas

Pas mus įvairius Jums brangius daiktus ar papuošalus galite dar labiau suasmeninti ir paversti unikaliais! Nes mes siūlome įvairų būdų graviravimą ant įvairiausių paviršių: tauriųjų metalų, metalo, stiklo, medžio, plastiko ir t.t.

Galime išgraviruoti, net trapiausius paviršius lazeriu,  bei markiravimo paslaugą.

Graviravimas yra itin populiari paslauga, ne naujiena yra tai, kad papuošalus dažniausiai dovanojame vieni kitiems ypatingomis progomis, tuomet stengiamės parodyti dėmesį ir meilę savo artimam žmogui, o graviruotas papuošalas, aksesuaras ar kita dovana įgauna dar didesnę vertę, nes tai tampa labai asmeniška ir brangi dovana.

Dažniausiai graviruojami daiktai:

  • Papuošalai (vestuviniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, laikrodžiai, apyrankės);
  • Apdovanojimai (graviruojamos įvairių materijų statulėlės: stikliniai apdovanojimai, metaliniai apdovanojimai, akmeniniai apdovanojimai ir t.t.);
  • Indai (stikliniai indai, porcelianiniai indai, moliniai indai ir t.t. graviruojami inicialai, vardai, palinkėjimai ir įvairūs vaizdai);
  • Biuro reikmenys (verslo dovanų graviravimas, verslo aksesuarų graviravimas).

Ką rinktis?

Graviravimas lazeriu – graviravimo būdas, kai specialaus lazerio ir kompiuterio pagalba išgaunamas itin tikslus vaizdas, graviravimas lazeriu yra puikus sprendimas, norint išgraviruoti labai trapias medžiagas ar sunkiai paveikiamas medžiagas arba, norint išgraviruoti sudėtingus piešinius ar labai smulkias detales.

Graviravimas rankiniu būdu – pats seniausias graviravimo būdas – ranka graviruotiems daiktas suteikiamas savitumas, šiltumas, asmeniškumas bei unikalumas. Graviravimas ranka – tai unikalumas, nes antro tokio pat gaminio nerasite niekur!

Markiravimas – tai graviravimas, pažymintis gaminio apsaugą nuo klastočių. Markiravimas – tai būdas paženklinti ir identifikuoti asmeninius daiktus. Markiravimas – tai Jūsų asmeninių duomenų įamžinimas ant Jūsų daiktų: vardas, inicialai, numeriai.

Graviruoti užrašai yra ilgaamžiai ir nepaveikiami jokių išorinių veiksnių.

Dėl detalesnės informacijos ir graviravimo būdų susisiekite su mumis!

Aukso invest