Aukso invest

Gamyba

Gamyba

Gaminame išskirtinius tauriųjų metalų (aukso, sidabro, platinos, paladžio) papuošalus pagal Jūsų individualų užsakymą. Mūsų komandoje dirba profesionalūs ir savo darbą mylintis bei naujausias mados tendencijas žinantys juvelyrai – tad Jums suteiks išsamią konsultaciją, kurios metu išsirinksite tai, kas Jums labiausiai tinka. O mes, atsižvelgdami į Jūsų lūkesčius, pagaminsime tai, ko Jūs iš tikrųjų trokštate!

Siūlome labai platų asortimentą individualiems užsakymams. Jūs galite išsirinkti unikalius ir išskirtinius papuošalų dizainus iš mūsų turimų katalogų, kuriuose tikrai atrasite tai, kas Jums labiausiai patinka. O jeigu, Jūs ar Jūsų mylimas žmogus jau yra išsirinkęs savo svajonių papuošalą (žiedą, grandinėlę, apyrankę ar auskarus) – tačiau tokio dar niekur neteko atrasti – atsineškite nuotrauką, ir mūsų profesionalūs juvelyrai tai pagamins iš Jūsų turimos nuotraukos ar brėžinio.

Suteikiame galimybę naudotis savo tauriaisiais/brangiaisiais metalais. Papuošalus gaminame tiek iš savo savo medžiagų, tiek iš Jūsų pasirinktų ir turimų brangiųjų metalų.

Itin prabangių papuošalų gamyba su brangakmeniais. Brangakmeniai yra užsakomi iš pasaulinės deimantų sostinės – Belgijos. Į šią šalį įvežami visi akmenys yra registruojami ar tai būtų neapdirbtas akmuo, ar tik deimanto dulkė, tad mes užtikriname brangakmenių kokybę.

Garantuojame geriausią kokybę, nes kiekvienam mūsų gamintam papuošalui yra suteikiami specialūs kokybę žymintys sertifikatai.

Taisymo paslaugos:

Profesionalūs juvelyrai, pasirūpins Jūsų papuošalų taisymu. Teikiamos taisymo paslaugos;

–          Sutrūkusių grandinėlių ir apyrankių taisymas;

–          Žiedų mažinimas/didinimas;

–          Cirkonio akmenukų įstatymas ir įtvirtinimas;

–          Brangakmenių statymas ir įtvirtinimas*;

*Brangakmeniams suteikiamas specialus kokybės sertifikatas.

Laikrodžių servisas:

Atliekame visų rūšių rankinių, stalinių sieninių laikrodžių remontą. Atliekame profilaktikos darbas. Dirbame su žymiausių pasaulinių prekės ženklų laikrodžiais. O sutaisytiems laikrodžiams suteikiame garantiją.

Aukso invest